GW P9LR35.PM-M2M3-XX52-1-180-R18
Part No
Description
LED LIGHTING MID-POWER
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
800mA
Current - Test :
180mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
200lm (190lm ~ 210lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
200 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
5.55V