GW P9LT31.EM-PTPU-XX52-1-150-R18
Part No
Description
LED WHITE SMD
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
660lm (610lm ~ 710lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
140 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
31.5V