GW P9LT32.PM-PUQP-XX52-1-750-R18
Part No
Description
LED WHITE SMD
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1A
Current - Test :
750mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
711lm (658lm ~ 763lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
150 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.3V