GW P7LL32.CM-QDQF-XX35-1-450-R18
Part No
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
600mA
Current - Test :
450mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
842lm (792lm ~ 892lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
118 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
15.8V