GW P9LT31.PM-PUQP-XX53-1-150-R18
Part No
Description
LED DURIS S8 SMD
CCT (K) :
5000K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
711lm (658lm ~ 763lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
150 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
31.5V