GW P9LT32.PM-PUQQ-B2G2-1-750-R18-IN
Part No
Description
LED DURIS S8 SMD
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1A
Current - Test :
750mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
739lm (658lm ~ 820lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
156 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.3V