LUW CQAR-NQNS-MHML-1-700-R18-XX
Part No
Description
LED OSLON WHITE SMD
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
65
Current - Max :
1.5A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
347lm (304lm ~ 390lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
171 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
CSMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.9V