GW SBLMA3.EM-HQHR-XX37-L1L2-65-R18-RE
Part No
Description
LED DURIS S2 WHITE SMD
Color :
White
Current - Max :
150mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
33lm (30lm ~ 36lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
175 lm/W
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.9V