GW SBLMA3.EM-HQHS-XX51-1-65-R18
Part No
Description
LED DURIS S2 WHITE SMD
Color :
White
Current - Max :
150mA
Current - Test :
65mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
35lm (30lm ~ 39lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
186 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.9V