GW P7STA1.EM-VFWH-40S4-1-700-R33
Part No
Description
LED ULT HIGH PWR P 7070 SMD
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1.05A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
11.5V