GW P7STA1.PM-WFWG-45S5-1-700-R33
Part No
Description
LED ULT HIGH PWR P 7070 SMD
CCT (K) :
4500K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
1240lm (1200lm ~ 1280lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
154 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
11.5V