GW P7STA1.PM-VJWH-40S4-1-700-R33
Part No
Description
LED ULT HIGH PWR P 7070 SMD
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
11.5V