GW P9LT32.EM-PTPU-XX57-1-750-R18
Part No
Description
LED WHITE 3000K DIFFUSED SMD
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1A
Current - Test :
750mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
660lm (610lm ~ 710lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
140 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.3V