GW P7LP32.PM-RUSP-XX52-1-300-R18
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED WHITE 5700K DURIS S10 SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
400mA
Current - Test :
300mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
1790lm (1640lm ~ 1940lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
145 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2828 (7070 Metric)
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
38V