GW P9LT32.EM-PSPU-XX36-DF-750-R18-XX
Part No
Description
LED WHITE 3500K DIFFUSED SMD
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1A
Current - Test :
750mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
637lm (563lm ~ 710lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
135 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.3V