GW P9LT32.EM-PRPT-XX38-DE-750-R18-XX
Part No
Description
LED WHITE 2700K DIFFUSED SMD
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
1A
Current - Test :
750mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
589lm (520lm ~ 658lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
125 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.3V