GW PSLT33.PM-LYL3-XX52-1-150-G3-R18
Part No
Description
LED WHITE 5700K DIFF SMD
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Product Status :
Active
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.4V