GW PSLR31.EM-LQ-A535-1-150-R18-HUI2
Part No
Description
LED DURIS WHITE SMD
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
126lm (121lm ~ 130lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
135 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.2V