LUW CEUN.CE-L67L-INJN-8E8F-350-S
Part No
Current - Max :
700mA
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.97V