GW PUSRA1.PM-N4N6-A535-1-700-R18-XX
Part No
Description
LED OSCONIQ NEUT WHITE 4000K SMD
CCT (K) :
4000K
Color :
White, Neutral
Current - Max :
1.5A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
325lm (310lm ~ 340lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
166 lm/W
Supplier Device Package :
3-SMD
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V