GW P9LR35.PM-M3M4-B2G2-1-180-R18-IN
Part No
Description
LED DURIS S8 MID POWER SMD
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
1.05A
Current - Test :
180mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
210lm (200lm ~ 220lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
210 lm/W
Product Status :
Active
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
5.55V