GW PSLT33.EM-LWLY-XX56-1-150-R18
Part No
Description
LED DURIS S5 WHITE SMD
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
143lm (135lm ~ 150lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
149 lm/W
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.4V