GW P9LR32.CM-NSNT-XX37-1-600-R18-LM
Part No
Description
LED DURIS S8 SMD
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
800mA
Current - Test :
600mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Product Status :
Obsolete
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.3V