LUW CN7M-HYJY-EMFM-1-200-R18-Z
Part No
LUW CN7M-HYJY-EMFM-1-200-R18-Z
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED OSLON WHITE SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
250mA
Current - Test :
200mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
47lm (33lm ~ 61lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
69 lm/W
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
2-SMD, No Lead, Exposed Pad
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
CSMD
Viewing Angle :
90°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
3.4V