GW P9LT32.CM-PQPR-XX37-1-750-R18
Part No
Description
LED DURIS S8 WHITE 3000K SMD
CCT (K) :
3000K
Color :
White, Warm
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
1A
Current - Test :
750mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
524lm (484lm ~ 563lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
111 lm/W
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.3V