GW PULTA1.CM-MDND-XX52-1-1050-R18
Part No
Manufacturer
ams OSRAM
Description
LED OSCONQ P 3737 3W SMD
Manufacturer :
ams OSRAM
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
5700K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
90
Current - Max :
3A
Current - Test :
1.05A
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
3-SMD, No Lead
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
3-SMD
Viewing Angle :
120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.75V