GW PSLR31.EM-LQLR-XX51-1-150-R18-MC
Part No
Description
LED DURIS S5 SMD
CCT (K) :
6500K
Color :
White, Cool
CRI (Color Rendering Index) :
80
Current - Max :
200mA
Current - Test :
150mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
131lm (121lm ~ 140lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
141 lm/W
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
6.2V