GW P9LR34.PM-M3MF-57S3-1-45-R18-HW
Part No
Description
LED LIGHTING MID-POWER
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
70
Current - Max :
200mA
Current - Test :
45mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
Product Status :
Obsolete
Supplier Device Package :
2020
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
22.2V