LUW CRBP-LYLZ-G4J4-1-350-R18-Z-XX
Part No
Description
LED OSLON SIGNAL
Product Category :
LED Lighting - White
CCT (K) :
Color :
White
CRI (Color Rendering Index) :
Current - Max :
1A
Current - Test :
350mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
155lm (130lm ~ 180lm)
Flux @ 85°C, Current - Test :
Lumens/Watt @ Current - Test :
150 lm/W
Supplier Device Package :
1212
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.95V