GW PUSRA1.PM-N3N5-XX56-1-700-R18
Part No
Description
LED OSCONIQ WARM WHITE 3500K SMD
CCT (K) :
3500K
Color :
White, Warm
Current - Max :
1.5A
Current - Test :
700mA
Flux @ 25°C, Current - Test :
Flux @ 85°C, Current - Test :
315lm (300lm ~ 330lm)
Lumens/Watt @ Current - Test :
161 lm/W
Supplier Device Package :
1515
Voltage - Forward (Vf) (Typ) :
2.8V