SPB-240-12
Part No
SPB-240-12
Description
Power Supply AC/DC 12VDC 240W
Stock
7
AC Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC, 85 ~ 264 VAC
Current - Output (Max) :
5A
Efficiency :
75%
Operating Temperature :
-10°C ~ 50°C (With Derating)
Power (Watts) :
60W
Voltage - Output 1 :
12V