CRB1A2E274JT
Part No
CRB1A2E274JT
Description
RES ARRAY 2 RES 270K OHM 0606
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
62.5mW
Resistance (Ohms) :
270k
Temperature Coefficient :
±250ppm/°C
Tolerance :
±5%