CRB2A4E222JT
Part No
CRB2A4E222JT
Description
RES ARRAY 4 RES 2.2K OHM 0804
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
62.5mW
Resistance (Ohms) :
2.2k
Temperature Coefficient :
±250ppm/°C
Tolerance :
±5%