CRB2A4E240JT
Part No
CRB2A4E240JT
Description
RES ARRAY 4 RES 24 OHM 0804
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Power Per Element :
62.5mW
Resistance (Ohms) :
24
Temperature Coefficient :
±250ppm/°C
Tolerance :
±5%