MSE14LDD7
Part No
MSE14LDD7
BUZZER PIEZO 23X23MM TH
Stock
1
Current - Supply :
50mA
Frequency :
3.85kHz
Operating Mode :
Ding Dong
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL) :
85dB @ 7V, 30cm
Voltage Range :
7 ~ 14V