AS33-M42M-K74
Part No
AS33-M42M-K74
Description
MOD 33MM 42B MT 7V M4 HUB 485
Output Type :
RS-485
Product Status :
Active
Pulses per Revolution :
Programmable
Voltage - Supply :
7V ~ 12.5V