HSCSNBN010NDAA5
Part No
HSCSNBN010NDAA5
Description
SENSOR PRESS DIFF 10" H2O 4SIP
Accuracy :
±0.25%
Operating Pressure :
±0.36PSI (±2.49kPa)
Operating Temperature :
-20°C ~ 85°C
Output :
0.5 V ~ 4.5 V
Output Type :
Analog Voltage
Package / Case :
4-SIP, Dual Ports, Same Side
Port Style :
Barbless
Supplier Device Package :
4-SIP
Voltage - Supply :
4.95V ~ 5.05V
Datasheets
HSCSNBN010NDAA5
Manufacturer related products
    CBL ASSY RPSMA-RP NTYPE PLUG 24"