ICB30L50F10PCM1
Part No
ICB30L50F10PCM1
Description
SENSOR PROX INDUCTIVE 10MM CYL
Operating Temperature :
-40°C ~ 70°C (TA)
Output Type :
PNP-NC, 4-Wire
Response Frequency :
1kHz
Voltage - Supply :
10V ~ 36V