MSE28MDP2
Part No
MSE28MDP2
Current - Supply :
50mA
Duration :
2 PPS
Frequency :
3.5kHz
Operating Mode :
Double Pulse, Fast
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Sound Pressure Level (SPL) :
75dB @ 16V, 30cm
Voltage Range :
16 ~ 28V