MSE28MCM3S
Part No
MSE28MCM3S
Current - Supply :
50mA
Duration :
Repeating every 1 Sec
Frequency :
3.5kHz
Operating Mode :
Chime
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Ratings :
Washable
Sound Pressure Level (SPL) :
75dB @ 16V, 30cm
Voltage Range :
16 ~ 28V