MSE28MDT7S
Part No
MSE28MDT7S
Current - Supply :
50mA
Duration :
7 WPS
Frequency :
3.85kHz
Operating Mode :
Warble, Fast
Operating Temperature :
-40°C ~ 65°C
Ratings :
Washable
Sound Pressure Level (SPL) :
75dB @ 20V, 30cm
Voltage Range :
20 ~ 28V