254SA104C50B
Part No
254SA104C50B
Description
JOYSTICK 100K OHM 2 AXIS SMD
Operating Temperature :
-10°C ~ 80°C
Resistance :
100 kOhms
Voltage Rating - AC :
50 V
Voltage Rating - DC :
5 V