VS13VUA1VWMTFTR
Part No
VS13VUA1VWMTFTR
Description
13V 200W, COMPACT AND HIGHLY REL
Applications :
Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs) :
9.3A
Operating Temperature :
150°C (TJ)
Power - Peak Pulse :
200W
Voltage - Breakdown (Min) :
14.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp :
21.5V
Voltage - Reverse Standoff (Typ) :
13V (Max)