BSPM1690WE
Part No
BSPM1690WE
Description
VARISTOR 690V 25KA MOD PLUG-IN
Current - Discharge (Nom) (8/20µS) :
15 kA
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
600VAC
Voltage - Protection Level (VP) (2416) :
3 kV