FLTWC0311-20-3
Part No
FLTWC0311-20-3
Description
HOOK-UP STRND 20AWG 600V ORANGE
Conductor Strand :
19/32
Jacket Color :
Orange
Length :
Operating Temperature :
135°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
20 AWG
Datasheets
FLTWC0311-20-3
    SEALING SLEEVE 0.025-0.085" WIRE
    SEALING SLEEVE 0.150" WIRE