SCX114-151
Part No
SCX114-151
Description
INDUCT ARRAY 2 COIL 150UH SMD
Current Rating - Parallel :
440 mA
Current Rating - Series :
220 mA
DC Resistance (DCR) - Parallel :
844mOhm Max
DC Resistance (DCR) - Series :
3.376Ohm Max
Inductance - Connected In Parallel :
150 µH
Inductance - Connected In Series :
602.87 µH
Tolerance :
±20%
Datasheets
SCX114-151
  • Eaton-Electronics Division
    INDUCT ARRAY 2 COIL 10.3UH SMD
  • Eaton-Electronics Division
    INDUCT ARRAY 2 COIL 16.09UH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 4.422UH SMD
  • Bourns, Inc.
    INDUCT ARRAY 2 COIL 4.7UH SMD
  • Bourns, Inc.
    INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 300UH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 4.7UH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 2.831UH SMD
  • Würth Elektronik
    INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD
  • Würth Elektronik
    INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH SMD