WL05JT4R7
Part No
WL05JT4R7
Description
FIXED IND 4.7NH 600MA 80MOHM SMD
Current Rating (Amps) :
600 mA
DC Resistance (DCR) :
80mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
5.5GHz
Inductance :
4.7 nH
Inductance Frequency - Test :
250 MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Q @ Freq :
65 @ 1GHz
Tolerance :
±5%