MMD-06EZ-100M-V1-RU
Part No
MMD-06EZ-100M-V1-RU
Description
FIXED IND 10UH 4.5A 71.3MOHM SMD
Stock
500
Current - Saturation (Isat) :
4.5A
Current Rating (Amps) :
4.5 A
DC Resistance (DCR) :
71.3mOhm Max
Inductance :
10 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±20%