SLPVAP14-690
Part No
SLPVAP14-690
Description
LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Stock
1
Detection Capability :
14mm
Number of Beams :
69
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protection :
Finger
Protective Height :
690mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLPVAP14-690
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C