SLPVAR25-550
Part No
SLPVAR25-550
Description
EZ-SCREEN LOW PROFILE BASIC RECE
Detection Capability :
25mm
Features :
Transmitter Only
Number of Beams :
28
Operating Temperature :
0°C ~ 55°C
Protection :
Hand
Protective Height :
550mm
Voltage - Supply :
24VDC
Datasheets
SLPVAR25-550
    SXA-CLN2 FLUID CLEANING PLSTC 1
    BATTERY, 3.6V 2.4 AH AA LITHIUM
    BATTERY 3.6V D LITHIUM
    BATT LITHIUM 3.6V C